Description
By purchasing the 12 pack of classes each individual class will only cost $35 per lesson! All class packs never expire and can be used on any day and time an adult class is scheduled!
$420.00
By purchasing the 12 pack of classes each individual class will only cost $35 per lesson! All class packs never expire and can be used on any day and time an adult class is scheduled!